Benimle Oynar mısın Full izle

Talihsiz bir olay sonrasında ceza alarak hapishaneye gönderilen Sibel, sekiz yıllık mahkumiyetin ardından özgürlüğüne kavuşur. İlk işi ise bu süreçte yetimhanede barınan kızı Rüya’ya tekrar kavuşmaktadır. Kızını yanına alıp doğduğu günden bu yana yaşadığı Beşiktaş semtinden taşınacak olan Sibel, Antalya’ya taşınmayı planlamaktadır. Ne var ki Rüya’nın bu güzel semti bırakmaya niyeti yoktur. Zira Rüya annesinin yokluğunda Beşiktaş’a sımsıkı sarılmış ve büyüdüğünde Beşiktaş’ta futbol oynayan bir oyuncu olmanın hayallerini kurar olmuştur. Bu nedenle annesiyle başka bir şehre taşınmayı istemeyen Rüya’nın acil olarak yapması gereken daha önemli bir iş vardır: Annesinin hapse düşmesine neden olan babasını bulmak…

Benimle Oynar mısın izle
Benimle Oynar mısın full izle
Benimle Oynar mısın

Benimle Oynar Mısın’da Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı önemli bir yer tutuyor. Film aynı zamanda İnönü Stadı’nda çekilen son film olma özelliği de taşıyor. Benimle Oynar Mısın, 2013’ün Eylül ayında sinemaseverlerle buluştu.

Film çok güzeldi beğendim ancak Beylicium Favori Çok kötüydü böyle bir salonda film gösterimine nasıl izin verirler bilmiyor salon leş gibiydi ses sistemi berbattı filmi adeta kısık sesle izledik , çok az ve kötü salonlarda gösterildiği için bu filme yazık oldu .

Maalesef ki beklediğim gibi bir film ile karşılaşmadım. TV için çekilen, düşük bütçeli, sıradan bir prodüksiyonla hazırlanan filmlere benzemiş ne yazık ki. Beklediğim enerjiyi, büyüyü göremedim. Gişede iyi bir hasılat yakalamak için çarşı grubundan medet umulmuş bir film olduğunu düşünüyorum. Bir GALATASARAYLI olarak yine de emeği geçenlere teşekkür ederiz. puanım 5/10

Senaryo ile kurgu arasında bir iletişimsizlik var. Olayların sebep sonuç ilişkileri çok yavan. Maalesef saf katıksız bir BJK filmi değil. Eyşan Özhim iyi niyet çerçevesinde bir film yapmak istemiş hatta o denli ki yapımcılığına dahi soyunmuş. Ama senaryosuda oyunculuğuda sınıfta kalmış. Ertan Saban ve Uğur Polat rolünün hakkını vermişler. Aslında oyuncu kadrosu çok çeşitli ve kaliteli lakin senarist ve yönetmen zayıf olunca izleyici filmden bir elektrik alamıyor. Birde filmin finalinde gereksiz ve anlamsız bir sahne vardı.(AKM posterleri). Umduğum gibi çıkmadı. Belli ki Beşiktaş’ın adını kullanarak gişe yapılmak istenmiş.

Beşiktaşlıyız ama bu ne böyle beklentinin çok altında kaldı tamam güzel değinilmiş ama diyaloglar ne kadar kısa bir hikaye giriş gelişme sonuçtur mesela bu film hep giriş tam gelişme olacak yok tekrar giriş ve sonuca bağlanmış bir filmdi yinede emeğe geçen herkese teşekkürler..

“Ülkemiz büyük bir oyun yeridir. Her sabah uyanınca, biraz isteksiz de olsak, hepimiz sahnenin bir yerinde, bizi çevreleyen büyük ve uzak dünyanın sevimli bir benzerini kurmak için toplanırız. Küçük topluluklar olarak, birbirimizden bağımsız davranarak ve birbirimizi seyrederek günlük oyunlarımıza başlarız. Ben, Hikmet IV zamanında -yani Hikmet I olduğum sıralarda- bu oyunu ciddiye almış ve bütün oyunları heyecanla seyretmiştim. Sonunda, kendi oyunumu, bütün bu oyunların dışında ve gerçek olarak yaşamaya karar verdim. İnsanlarımız, aynı piyesi yıllardır aynı biçimde oynamanın yorgunluğu ve gerçeğe bir türlü benzetememenin bezginliği içindeyken ben, bizlere bugüne kadar hiç yararı dokunmamış olan aklın -daha doğrusu, akıl olduğunu sandığımız akıl taklidinin- zincirlerinden kurtularak, bütün ülkeleri ve onların gerçek kişilerini içine alan büyük oyunun heyecanı içinde bulunuyorum.”

Filme dün gittim.Yorumlarımı takip edenler ne kadar dürüstçe yazılar yazdığımı bilirler.Film, tam bir fiyaskoydu.Beşiktaşlıyım ama bu filmi izlediğim için çok pişmanım.Filmin ne başı belli ne de sonu,ne yapmaya çalışmışlar anlamadım.Duygusal sahneler yapmaya çalışmışlar rezalet olmuş,çok amatörce,3 kişiyle film yaparsınız ya aynen öyle bir film.Çok ağır ilerliyor film,her anında, acaba çıksam mı diye düşündüğüm bir filmdi.Bir BJK filmi değil bu.TECAVÜZE UĞRAMIŞ BİR KADINLA KÜÇÜK KIZININ AYRILIĞINI ANLATMAYA ÇALIŞAN ANLAMSIZ,BASİT BİR FİLM..ÇOK YAZIK!!!

benimle-oynar-misin

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s