Kahraman İkili Full izle

Free Birds, özgürlükleri için menülerden hindi yemeğini kaldırma amacıyla bir araya gelen ve zamanda yolculuk yapan iki hindinin eğlenceli öyküsünü konu ediniyor. Reggie son derece mutlu ve sorunsuz bir hayat sürerken kendini Şükran Günü yemeği için Beyaz Saray’da hazırlanırken bulur. Bir gün Jake isimli başka bir hindi tarafından kaçırıldığında ise orada bulunmasının asıl nedenini öğrenir. Reggie, yemek masasının onur konuğu olmaktan ziyade masanın sıradan yemeklerinden biri için kullanılacaktır. Reggie ve Jack kafa kafaya verip devasa binadan kaçmaya karar verirler, bu sırada da evin bir köşesinde yer alan hükümete ait gizli bir labaratuarla karşılaşırlar. Labaratuarda bulunan zaman makinesi onları 1621 yılına, Şükran Günü yemeğinin ilk kez yapıldığı tarihe götürür.

murat bozun sesıyleeeeeeeeee…. vayyyyy ne buyuk bir ayrıcalık…ne buyuk bir hedıye …gözümüz aydın olsun.o seslendırdıyse tamam ..hemen sinama salonların hucum edelım..hadı ne beklıyorsunuz hurrrrraaaaaa hucummmm…bu tarıhı olayı kaçırmayalım.

Animasyonun tutmayacağı şurdan belli. Adamlar anlatı ki bu bizim ülkede izlenmez bari Murat Boz falan seslendirsinde belki birşeyler olur. Pop şarkıcıların seslendirdiği animasyonlar hayal kırıklığı yaşattı.

kahramanikili

Kahraman İkili izle
Kahraman İkili full izle
Kahraman İkili

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s