Sona Doğru Full izle

Hint Okyanusu’nda tek başına gezinti yapan bir adam, yatının bir gemi konteynırına çarpması üzerine bilincini kaybeder. Uyandığında bilinci yerinde değildir ve kazayı yavaş yavaş hatırlamaya başlar. Telsiz, radyo ve navigasyon ekipmanını kaybetmiştir ve vahşi bir fırtınanın tam ortasında kalmıştır. Teknik donanımları olmadan bir hiç olan adam direnişi ve tecrübeli denizcilik geçmişi sayesinde hayatta kalacağına inanmaktadır. Okyanusun ve dalgalarının sesine kulak verir ve planlarını bu dalgalara göre yaparak yakınlarından bir geminin geçmesini dilemeye başlar. Ancak bu direniş hali zannettiği kadar kolay olmayacaktır. Zira okyanus son derece tehlikeli köpekbalıklarıyla doluyken doğal kaynakları da tükenmek üzeredir.

Sona Doğru izle
Sona Doğru full izle
Sona Doğru

Aynı klişe senaryolarda artık sıkmaya başladı,bu filmde en azından neyin ne olduğunu biliyoruz,değişik bir şeyler olur diye bekliyoruz,fakat anlaşılamayan saçma sapan şeyler hep olmak zorundamı?Denize açılan hali vakti yerinde bir insanda neden uydu telefonu,analog pusula gibi hayati aygıtları yanında bulundurmaz,umarız mantıklı bir açıklaması vardır.

inanırmısınız bu filimin fragmanındaki ilk izlenimim sesiz sinema ben buna derim işte konu 127 saat filmi gibi ama o kadar çarpıcı filimi boş verin fragmana bile özen göstermemişler insan daha heycanlı bir müzik koyar araya vede tek oyuncu olmasıda ayrı bir eksisi tabi bence bu filim hiç gişe yapmaz ama inşallah yanılırım hadi ben kaçar

sona-dogru

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s