Thor: Karanlık Dünya Full izle

Thor’un ilk yönetmeni Kenneth Branagh’dı ancak Branagh, ikinci filmde yöentmen koltuğuna oturmak istemedi ve ‘Game Of Thrones’un yönetmeni Alan Taylor  Branagh’ın yerine geçti.Filmde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård ve Idris Elba gibi oyuncular yer alıyor. Tanrıların mücadelesi sürüyor.  İlk filmde Thor’un güçleri babası tarafından elinden alınmıştı. Daha sonra Thor, kendisini yenilmez yapan çekicini yeniden kullanmaya ve kendi hükümdarlığı olan Asgard’a geri dönmeye hak kazanmıştı.

Evet dostlar Thor’un 2. filmi geliyor. Benimde büyük bir keyifle izlediğim ilk film 29 Nisan 2011’de vizyona girmiş 450 milyon dolar hasılat elde etmişti.İlk filmi hatırlayacak olursak hikayenin merkezinde düşüncesiz tavırlarıyla antik bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama kibirli Odin’in oğlu yüce Thor vardı. Thor, babası Odin tarafından cezalandırılıp güçleri alınıp Dünya’ya sürgün ediliyor insanlarla yaşamaya mecbur bırakılıyor. Odinin hastalığından faydalanan Loki kendi krallığını ilan edip yıllardır kin beslediği Thor’u yok etmek için kendi krallığının en karanlık güçlerini dünya’yı istila etmek için gönderince Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini anlamaya başlar.Kenneth Branagh’ın ellerinden çıkan Thor, daha vizyondan kaldırılmamışken yapımcıların masasına yatırıldı ve filmin devamına karar verildi. Marvel tarafından yapılan açıklamaya göre 26 Temmuz 2013′te vizyona girecek olan film hakkında fazla detaya girilmedi. İlkinde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Stellan Skarsgard, Anthony Hopkins, Tom Hiddleston, Clark Gregg ve Idris Elba gibi isimlerin rol aldıkları yapımın ikincisinde kimleri göreceğimiz henüz bilinmiyor. Bekleyip göreceğiz.

Özet; İlk filmi çok sevmiştim! bunuda merakla bekliyorum ve sinemada izlenebilecek kaliteli yapımlardan birisi olduğunu düşünüyorum!
İşin içinde mitoloji tarih ve süper kahramanlar gibi şeyler varsa, zaten gözüm kapalı ilgilimi çeken filmlerden oluyor! bu filminde beni yanıltacağını sanmıyorum!

Gözümde hiçbir zaman bir ” Zeus”, ” Poseidon ”, ” Hades ” gibi karizmatik olamayacak tanrılardan biri olan Thor’un, ikinci filmi.

Açıkcası çokta merakla beklemiyorum. Evde kesinlikle izleyeceğim, çok düşük ihtimalle de sinemada izlerim. Ama bu süper kahraman filmleri senaryo olmadan daha ne kadar ilerler bilmiyorum. Son yıllarda para basma makinası haline geldiler.

Artık senaryosu olan filmlerin değeri bilinmiyor. Gişe de başarı yakalayamadıkları için son yıllarda güzel senaryolu filmler de izleyemiyoruz. Now You See Me biraz olsun tatmin etti ama, bir The Prestige, İnception, The Dark Knight gibi filmler çekilmiyor.

Güzel efekt yerine, güzel senaryolu film izlemeyi özledim.

Belirttiğin filmlerin hepsi aynı yönetmen tarafından son 10 yıl içinde çekilmiş be hajı çok ta umutsuz olma yakında nolan reyiz bi film çeker en kötü superman/batman(pek umutlu olmasamda) var

thor-karanlik-dunya

Thor: Karanlık Dünya izle
Thor: Karanlık Dünya full izle
Thor: Karanlık Dünya

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s