Bu Nasıl Aile Full izle

David Burke müşterileri arasında aşçıların ve annelerin de olduğu ot satıcısıdır. Belirli nedenlerden dolayı göze batmamayı tercih eden David aynı yerde yaşadığı gençlere yardım etmeye çalışınca hiçbir iyiliğin cezasız kalmayacağını öğrenir. Zulasını ve parasını çalan gençler yüzünden David tedarikçisi Brad’e borçlanır. David büyük bir iş yapmak zorundadır ve Brad’in Meksika’dan gelen mallarını almak zorunda kalır. Komşuları alaycı striptizci Rose, özenti müşterisi Kenny ve zeki bir genç kız olan Casey’nin de yardımıyla mükemmel bir plan yapar. Sahte bir eş, iki sahte çocukla Miller ailesi Dört Temmuz hafta sonu için güney sınırına doğru yola koyulur.

Hadi ama gayet iyi filmdi. Biz gayet de güldük eğlendik. İnsanlar eğlenmesini bilmiyor. Birbiriyle bağlantısı olmayan çatlak bir aile ve müthiş komedi silsilesi. Gündüz kuşağında izlenilmesi tavsiye olunur geceler daha özel filmler içindir.

bu-nasil-aile

ailecek izlenecek türden bir film değil. yeterince küfür ve argo kelime var. benim gittiğim salonda erkekten fazla kız vardı. kızlar malum sahnelerde kikirdiyor, erkekler ise normal gülüyordu. film, ortalamanın biraz üstünde klasik bir ergen komedisi.

şimdi izledim taze yorumluyorum gerçekten baya bi güldüm espri anlayışları aynı biz türkler gibi 🙂 en çok güldüğüm sahne jennifer’ın siyah cock diye bağırmasıydı aile filmi değildir kesinlikle öyle bir hataya düşmeyin çok terlersiniz yoksa izlerken 🙂

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s