Son Moda Aşk Full izle

Moda dergisi editörü güzel ve hırslı Alice yakında genel yayın yönetmeni olmanın hayalini kurmaktadır ancak çok fazla rakibi vardır. Kariyeri yüzünden yıllarca aşk hayatını ihmal etmiştir. Bir gün uçakta bir öğrenci olan Bathazar ile tanışır. Bathazar Alice’den çok etkilenir, Alice de onunla bir kez buluşmak zorunda kalır. Alice’in patronu ilişki yaşadıklarını sanarak, eski kafalı bulduğu Alice’in kendinden genç biriyle beraber olmasından olumlu yönde etkilenir. Terfi için patronuna gerçeği bir türlü anlatamayan Alice, oyunu devam ettirmeye karar verir. Ancak oyun olarak başlayan aşk artık Alice’e çok yakındır.

Filmin ilk yarısı çok sıkıcıydı. Alice karakteri senaristin bizlere sunmayı düşündüğü kadar yaşlı değil. Aksine güzel ve alımlı. Film avrupada ki aile hayatının dejenere olmuş yapısını gözler önüne seriyor. Aşkın yaşı olmaz kuramı ile yola çıkan film neredeyse yoldan çıkıyor. Sıradan vasat bir Fransız filmi.

Ayrıca Kentpark/Ankara da gösterilen versiyonun çevirisi eksik ve hatalı, lise çocuğuna çevirttiklerini düşünüyorum. Tüm sinemalarda aynı kabiliyetsizin çevirisi varsa yazık.

son-moda-ask

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s